Öğrenci Danışmanları

  • ANA SAYFA
  • ÖĞRENCİ
  • ÖĞRENCİ DANIŞMANLARI

BÖLÜMÜ

SINIFI

ÖĞRETİM TÜRÜ

ADI VE SOYADI

 

 

 

 

Batı Dilleri ve Edebiyatları

1

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Okaycan DÜRÜKOĞLU

1

İkinci Öğretim

Arş.Gör.Tansel GÖKSU

2

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Tansel GÖKSU

2

İkinci Öğretim

Arş.Gör.Yeliz ŞEKERCİ

3

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Okaycan DÜRÜKOĞLU

3

İkinci Öğretim

Arş.Gör.Tansel GÖKSU

4

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Yeliz ŞEKERCİ

4

İkinci Öğretim

Arş.Gör.Okaycan DÜRÜKOĞLU

 

Biyoloji

1

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Elif KAYMAK ÜSTÜN

2

Örgün Öğretim

Arş.Gör.İlyas CAN

3

Örgün Öğretim

Arş.Gör.İlyas CAN

4

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Elif KAYMAK ÜSTÜN

 

Coğrafya

1

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Emre DUMAN

2

Örgün Öğretim

Dr.Öğr.Üyesi Seçkin HARDAL

3

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Kemal ERSAYIN

4

Örgün Öğretim

Dr.Öğr.Üyesi Şevki BABACAN

 

Kimya

1

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Begüm Berna ÖZBEK

2

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Dr.Hüseyin AKBAŞ

3

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Derya KAHRAMAN DÖVÜŞCÜ

4

Örgün Öğretim

Öğr.Gör.Dr.Kadriye Özlem SAYGI

 

Matematik

1

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Adil KAYMAZ

2

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Dr.Dilek SABANCI

3

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Neslihan KORKMAZ

4

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Adil KAYMAZ

 

Moleküler Biyoloji ve Genetik

1

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Burak KÜÇÜK

2

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Feyzanur YILDIRIMTEPE ÇALDIRAN

3

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Çağlar BERKEL

4

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Habeş Bilâl AYDEMİR

 

 

 

Sanat Tarihi

1

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Nazim BOY

1

İkinci Öğretim

Arş.Gör.Nazim BOY

2

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Settar TARMAN

2

İkinci Öğretim

Arş.Gör.Dr.Ayça ELALMIŞ

3

Örgün Öğretim

Öğr.Gör.İlknur GÜLTEKİN

3

İkinci Öğretim

Öğr.Gör.Evin BİLGE

4

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Emel ŞENER BOY

4

İkinci Öğretim

Arş.Gör.Emel ŞENER BOY

 

 

 

Tarih

1

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Murat GÜNEY

1

İkinci Öğretim

Dr.Öğr.Üyesi Fehim KURULOĞLU

2

Örgün Öğretim

Dr.Öğr.Üyesi Hatice UYANIK

2

İkinci Öğretim

Dr.Öğr.Üyesi Yunus Emre TEKİNSOY

3

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Dr.Edip UZUNDAL

3

İkinci Öğretim

Dr.Öğr.Üyesi Murat SERDAR

4

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Süleyman SİNİN

4

İkinci Öğretim

Dr.Öğr.Üyesi Mustafa TANRIVERDİ

 

 

 

Türk Dili ve Edebiyatı

1

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Duygu DİLBER

1

İkinci Öğretim

Arş.Gör.Halil İbrahim YÜCEL

2

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Dr.Esengül UZUNOĞLU SAYIN

2

İkinci Öğretim

Arş.Gör.Dr.Pelin Seval ÇAĞLAYAN ESEN

3

Örgün Öğretim

Öğr.Gör.Hanife YAMAN

3

İkinci Öğretim

Arş.Gör.Ahmet AKGÜL

4

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Murat ÇİL

4

İkinci Öğretim

Arş.Gör.Riza TUNCEL

Fizik

4

Örgün Öğretim

Arş.Gör.Ramazan ERARSLAN


Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Taşlıçiftlik Yerleşkesi, Tokat / Türkiye Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.